П`ятниця, 12.04.2024, 15:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Вітаємо на нашому сайті

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наші досягнення

2018/2019 навчальний рік

Команда №1 закладу виборола ІІІ загальнокомандне місце в Чемпіонаті району з техніки пішохідного туризму

*   *   *

У районних змаганнях зі спортивного орієнтування:

  • Субботіна Софія, учениця 3 класу, виборола І місце в особистому заліку.
  • Лобач Вікторія, учениця 7 класу, виборола ІІ місце в особистому заліку.
  • Бондаренко Єлизавета, учениця 7 класу, виборола ІІІ місце в особистому заліку.

*   *   *

Бондаренко Єлизавета, учениця 7 класу, виборола ІІ-ІІІ місце в особистому заліку у районних змаганнях з зі стрибрів в довжину з місця.

*   *   *

Бондаренко Єлизавета, учениця 7 класу, виборола ІІ місце в особистому заліку у районних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства.

*   *   *

Команда закладу виборола ІІ загальнокомандне місце в районному краєзнавчому практикумі в молодшій віковій групі:

2017/2018 навчальний рік

Робота вихованців екологічного гуртка закладу (керівник Оспіщева С.І.), вибороли ІІ місце в обласному конкурсі "В об`єктиві натураліста"

*   *   *

Лужецька Софія, учениця 7 класу зайняла ІІІ місце у районній виставці малюнків "Увійти в природу другом"

*   *   *

Бондаренко Єлизавета, учениця 6 класу, виборола ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія"

Бондаренко Єлизавета, учениця 6 класу, виборола ІІ місце у І номінації у районному конкурсі "Іду душею до Тараса"

*   *   *

Субботіна Софія, учениця 2 класу, виборола ІІ місце у віковій групі 8-9 років в чемпіонаті з карате - до С.К.І.Ф

Субботіна Софія, учениця 2 класу, виборола ІІ місце у віковій групі 8-9 років у чемпіонаті Харківської області з карате J.K.S.

Субботіна Софія, учениця 2 класу, виборола І місце у віковій групі 8-9 років в кубку Харківської області з карате.

*   *   *

Казначеєв Д., Бондаренко Є., Войтенко Д.,(6 клас), Гнтаенко О.(7 клас), Лебедінець А., Білецька А. (9 клас) нагороджені подякою КЗ "Харківська обласна станція туристів" Харківської обласної ради за активну участь у ХІІ Всеукраїнській філософскій історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід"

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 9 класу, виборола ІІ місце у районному фестивалі "Лідер року"

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 9 класу виборола І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ 

*   *   *

Ніколенко Вікторія, учениця 5 класу, зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнського мовного конкурсу ім. Т.Шевченка учнівської та студентської молоді

Лебедінець Артур, учень 9 класу, зайняв ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського мовного конкурсу ім. Т.Шевченка учнівської та студентської молоді

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 9 класу виборола І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики 

*   *   *

09.11.2017 року  в Чемпіонаті району з техніки пішохідного туризму команда № 1 та команда № 2 Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського зайняли друге і третє місця

*   *   *

Субботіна Софія, учениця 2 класу, виборола ІІІ місце у віковій групі 7 років в кубку Харківської області з карате J.K.S.

*   *   *

12.10.2017 в районному краєзнавчому практикумі результати:

Старша група І місце з станції "Грунтознавство";

Середня група 1-4 місце "Історичне краєзнавство",  3-4 місце "Мінералогія" 3 місце "Грунтознавство".

*   *   *

Субботіна Софія, учениця 2 класу, виборола ІІ місце у віковій групі 6-7 років в районному турнірі з кросфіту "Hammer athletic chalenge" до Дня міста Валки.

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 9 класу, виборола ІІ місце у фотоконкурсі "Валки мої"

2016/2017 навчальний рік

Білецька Аліна, учениця 8 класу, зайняла І місце зі спортивного орієнтування серед дівчат на 51 районних туристичних змаганнях.

*   *   *

Лужецька Софія (6 клас) нагороджена грамотою за ІІІ місце в районній виставці малюнків «Люблю тебе, мій рідний край!»

*   *   *

Гнатенко Анна (9 клас)  виборола І місце з фігурного водіння велосипеда в рамках чемпіонату району з техніки велосипедного туризму.

Білецька Аліна (8 клас) виборола ІІ місце з тріалу в рамках чемпіонату району з техніки велосипедного туризму.

Бондаренко Єлизавета (5 клас) виборола ІІІ місце з тріалу в рамках чемпіонату району з техніки велосипедного туризму

*   *   *

23 лютого 2017 року учні закладу: Бондаренко Є. (5 клас), Гнатенко О. (6 клас), Білецька А.(8 клас), Лебедінець А.(8 клас),   Гнатенко А. (9 клас) отримали подяки за участь у XI Всеукраїнській філософскій  історико-краєзнавчій конференції, яка проходила в Харківському Національному університеті ім. В.Н. Каразіна. 

*   *   *

Субботіна Софія, учениця 1 класу, виборола ІІ місце у чеміонаті Харківської області з Шотокан Карате-ДО С.К.І.Ф. у замаганнях з "Куміте" у своїй віковій категорії. 

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 8 класу виборола І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з інформаційних технологій 

Гнатенко Анна, учениця 9 класу виборола ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 8 класу виборола І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії 

*   *   *

Лебедінець Артур, учень 8 класу виборов ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Гнатенко Анна, учениця 9 класу виборола ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 8 класу, переможець обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Гнатенко Анна, учениця 9 класу,  лауреат обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Гнатенко Олексій, учень 6 класу, лауреат обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

 

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 8 класу виборола ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 8 класу виборола ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики 

*   *   *

Білецька Аліна, учениця 8 класу виборола ІІ місце в особистому заліку серед дівчат у чемпіонаті району з техніки пішохідного туризму. 

*   *   *

Гнатенко Анна учениця 9 класу виборола ІІІ місце в особистому заліку серед дівчат у чемпіонаті району з техніки пішохідного туризму.  

*   *   *

І місце в загальнокомандному заліку в середній віковій групі в районному краєзнавчому практикумі, який проходив в польових умовах на території селища Ков’яги.

 

2015/2016 навчальний рік

            2-3 червня 2016 року команда школи взяла участь у  50-тих районних туристських змаганнях. В загальнокомандному заліку команда виборола ІІІ місце

*    *    *

           18 травня 2016 року команда школи взяла участь у районному етапі дитячо-юнацької, військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") для учнів 8-10 класів, яка проводилась на базі Ков'язького НВК та районного ЦТКЕУМ. Команда зайняла 5 загальнокомандне місце та одержала перемоги:

І місце - в конкурсі "Добре діло";

ІІ місце  зі стрільби з пневмотичної гвинтівки (Луханін Олег, учень 9 класу);

ІІІ місце - в конкурсі "Туристська смуга перешкод".

*    *    *

            5 травня 2016 року Гнатенко А., ученицю 8 класу, та Кошарну В., ученицю 9 класу, голова районної ради Віталій Оноша разом із ветеранами АТО та представником районної організації Волонтерської партій України, депутатом районної ради Ольгою Дубовик відзначили подяками районної ради та вручили подарунки  за активну участь у підтримці морально-бойового духу воїнів Збройних Сил України, небайдужість до загальнодержавних проблем, патріотизм, творчий підхід до тематики військово-патріотичного виховання молоді та успішну участь у регіональному конкурсі «Лист дітей учасникам АТО», що відбувся під егідою Харківської обласної спілки ветеранів антитерористичної операції...

 *    *    *

            26 квітня 2016 року Касьяненко Катерину, ученицю 8 класу, було нагороджено дипломом та цінним подарунком за ІІ місце у конкурсі малюнків, приуроченому тридцятим роковинам Чорнобильської катастрофи.

*    *    *

           10 квітня 2016 року Білецька Аліна, учениця 7 класу, як переможець заочного туру, взяла участь в 41 обласній олімпіаді юних геологів, яка проходила в інституті "Український науково-дослідний інститут газу", спільно з факультетом геології, географії, рекреації і туризму Харківського  національного      університету      імені В.  Н. Каразіна, музеєм природи та Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

*    *    *

       Гнатенко Олексій, учень  5 класу , переможець заочного етапу ХІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько - експериментальних робіт з природознавства "Юний дослідник"  секція   "Я і природа" за роботу "Проблеми утилізації опалого листя". Вихованць гуртка"Юний еколог" Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради Харківської   /керівник Оспіщева Світлана Іванівна/ 

листопад

20 листопада участь у конкурсі "Відповідальність починається з мене":

Кошарна Вікторія (учениця 9 класу)  - І місце;

Касьяненко Катерина (учениця 8 класу)  - ІІ місце;

Герасименко Катерина (учениця 5 класу)  - ІІІ місце

жовтень

Харченко Анастасія (9 клас) ІІІ місце у старшій віковій групі  Чемпіонату району з техніки пішохідного туризму в особисто-командному заліку.

Злаговану Катерина (9 клас) ІІ-ІІІ місце  у середній віковій групі Чемпіонату району з техніки пішохідного туризму в особисто-командному заліку.

 Карпик Сергій (7 клас) ІІІ місце у особистому заліку Чемпіонату району з техніки пішохідного туризму в особисто-командному заліку.

7 жовтня команда школи взяла участь у районних змаганнях з легкої атлетики (в м. Валки). У своїй групі дівчата вибороли ІІ місце у бігу на 60 м та ІІ місце у бігу на 200 м.

8 жовтня молодша команда школи виборола  у підсумку ІІІ місце у районному краєзнавчому практикумі, що проходив на базі РЦТКЕУМ (сел. Ков`яги). 

вересень

16 вересня 2015 року квіткова композиція школи виборола ІІІ місце у конкурсі квіткових композицій, який був приурочений дню міста Валки.

 

Форма входу

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Сайт Валківського ліцею
2017 рік - рік Японії в Україні
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильству в сім`ї...

Copyright MyCorp © 2024